Müşteri Sözleşmesi

Sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz takdirde, kullanıcı sözleşmesini, hizmet şartlarını ve iade şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

 Fenomen Destek üzerinden yapacağınız alışverişlerde TL kuru geçerlidir. Ödeme sadece sistem üzerinden sanal pos aracılığıyla yapılmaktadır.

 Fenomen Destek üzerinden yapacağınız alışverişlerde yaptığınız ödemelerin iadesi harici durumlar dışında bulunmamaktadır. Yaptığınız ödemeleri sistem içi hizmetlerde bakiye olarak kullanabilirsiniz.

Harici durumlar 3. ve 6. maddelerde beyan edilmiştir.

 Fenomen Destek üzerinden yapacağınız alışveriş bakım dışı bir nedenden dolayı 72 saat içerisinde başlamazsa hizmet iadeniz gerçekleştirilecektir.

 Fenomen Destek üzerinden yapacağınız alışverişlerde hiçbir şekilde sizlerden şifre talep edilmemektedir. Hesabınızın çalınma durumu yaşanırsa  Fenomen Destek sorumlu tutulamaz.

 Fenomen Destek üzerinden satın alınan takipçilerin düşüşüne dair telafi politikası bulunmamaktadır. Sonrasında ikinci bir gönderim yapılmamaktadır.

 Fenomen Destek üzerinden sağlanan hizmetlerde bakım süresi gelen güncellemeye bağlı olarak 15 iş gününe kadar uzayabilir. Bu süreç sonunda hizmet sağlanamazsa hizmet iadeniz kalan gün ve indirim fiyatı düşürüldükten sonra yapılacaktır.

 Fenomen Destek üzerinden yapacağınız alışverişlerde dekontsuz işlem başlatılmamaktadır.

 Fenomen Destek üzerinden yapacağınız alışverişlerde gönderilen takipçilerin profil içeriklerinin bir garantisi bulunmamaktadır. Sisteme kişiler diledikleri profil ile dahil olabilmektedir.

 Fenomen Destek üzerinden sağlanan hizmetlerde kullanıcı adı müşteri sorumluluğundadır. Yanlış yazılan kullanıcı adlarına sistemin yaptığı gönderimlerde telafi durumu yoktur.

Yanlış girilen kullanıcı adı Instagram üzerinde mevcut ve gönderim sağlanmışsa hiçbir şekilde iade veya kullanıcı adı düzeltmesi yapılmamaktadır.

 Fenomen Destek üzerinden yapacağınız alışverişlerde hesabınızı spama düşürecek bir servis bulunmamaktadır. Hesabınızın hizmetlerimiz nedeniyle kapatılma riski bulunmamaktadır. Hesabınızın farklı ihlallerden kapatılması sonucu  Fenomen Destek sorumlu tutulamaz.

 Fenomen Destek üzerinden yapacağınız alışverişlerde hesabınız gizli olduğu durumlarda yükleme yapılamamaktadır. Sipariş sonrası profilinizi gizlide bıraktıysanız profilinizi herkese açık hale getirerek Whatsapp destek hattımızla iletişime geçmelisiniz.

 Fenomen Destek üzerinden veya Whatsapp destek hattımız üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu sözleşme üzerinde Fenomen Destek bildirimde bulunmaksızın sözleşmeyi değiştirme hakkını saklı tutar.